sk en
Vyhľadávanie

V ponuke je 55 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Oplatí sa investovať v Dominikánskej republike? Oplatí sa investovať v Dominikánskej republike? V predošlom článku sme si zhrnuli výhody...
Výhody investovania do nehnuteľností v zahraničí Výhody investovania do nehnuteľností v zahraničí Investovanie do nehnuteľností je už roky...

 

 

CENNÍK

spoločnosti Renatas s.r.o.

 

Spoločnosť Renatas s.r.o. (ďalej len ,,Renatas‘‘) je právnickou osobou, ktorá poskytuje sprostredkovanie služieb spojených s realitnou činnosťou. V zmysle Zákona o ochrane spotrebiteľa č. 250/2007 Z.z. v Slovenskej republike vydáva cenník, ktorý má odporúčací charakter.

 

  1. Sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane kompletného realitného servisu a poradenstva, právneho a katastrálneho servisu, marketingu a všetkých nákladov.

DRUH NEHNUTEĽNOSTI

VÝŠKA PROVÍZIE

1.1. BYTY

min. 4.000,- EUR *

1.2. DOMY (chata, rodinný dom, iný objekt na bývanie a rekreáciu)

min. 5.000,- EUR *

1.3. POZEMKY(rekreačný pozemok, pozemok na výstavbu rodinného domu, záhrada, orná pôda, iný pozemok)

min. 4.000, - EUR*

1.4. INÉ (priestory, objekty, developerské projekty)

variabilná podľa dohody

 

  1. Sprostredkovanie prenájmu a nájmu nehnuteľnosti vrátane kompletného realitného servisu a poradenstva, právneho a katastrálneho servisu, marketingu.

 

Provízia vo výške nájomného za jeden mesiac užívania nehnuteľnosti, pričom minimálna výška provízie je 200,- EUR.*

Účtuje sa od toho, kto o poskytnutie služby požiadal. Renatas môže vyžadovať pri niektorých typoch nehnuteľností odmenu od záujemcu o prenájom/nájom. O tejto skutočnosti záujemcu informuje vopred.

 

  1. Individuálne služby a úkony 

Provízia za individuálne služby a úkony variabilná podľa služby alebo úkonu.

 

 

* Renatas si vyhradzuje právo upraviť a prispôsobiť výšku provízie na základe vzájomnej dohody s klientom podľa individuálneho posúdenia náročnosti obchodného prípadu, dĺžky trvania a povahy vzájomného obchodného vzťahu. 

Hlavicka kontakt

Kontakt: 0905 668 888